Data rozpoczęcia 09 Wrzesień 2017

EXPO XXI WARSZAWA

Do godziny ZERO pozostało:

 

"Chcielibyśmy serdecznie podziękować za pomoc oraz współpracę podczas targów i ich organizacji. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni atmosferą oraz ilością odwiedzających jeżeli chodzi o nasze stoisko"
Wystawca: Apus Sports
"FIWE to moim zdaniem jedne z najlepiej zorganizowanych targów fitness w Polsce. Być może jeszcze nie rozmiarem, ale na pewno atmosferą nie odbiegają od tak kultowych wydarzeń jak FIBO."
Piotr Szmyt Schwinn Cycling Master Instructor
"Cieszymy się z wzięcia udziału w tym cieszącym się coraz większą popularnością przedsięwzięciem w branży. Dziękujemy za okazaną pomoc podczas organizacji stoiska. "
Wystawca: Clarou
"Były to nasze pierwsze targi w Polsce i jesteśmy pod wielkim wrazeniem: organizacja, atmosfera!!! Wielka PIONA!” "
Wystawca: Bcat"
KUP BILET

FIWE - Największe targi Fitness w Polsce!Zawody kulturystyczne na targach FIWEMiędzynarodowe Targi Fitness & Wellness FIWE Trade Show są obecnie najszybciej rozwijającym się wydarzeniem branżowym w tej częsci Europy. FIWE to największe spotkanie branży fitness & wellness w Polsce, które ma na celu zaprezentowanie bogatej gamy sprzętu, akcesoriów i usług fitness & wellness oraz doskonała okazja do spotkania gwiazd i idoli sportowych trenujących kulturystykę i fitness. To także doskonała okazja do spotkań pomiędzy reprezentantami tego dynamicznie rozwijającego się sektora, a także przedsiębiorcami i inwestorami poszukującymi nowych pomysłów na rozpoczęcie biznesu oraz planującymi inwestycje w branży fitness.

podsumowanie edycji 2016

Wystawcami Targów FIWE są firmy, które chcą zaprezentować swoje usługi i produkty oraz nawiązać długofalowe relacji z klientami. Są nimi producenci, dystrybutorzy oraz importerzy, akcesoriów, wyposażenia klubów fitness, siłowni, klubów i sklepów sportowych, ośrodków rehabilitacyjnych i SPA, a także usługi dla całego sektora fitness & wellness.

Odwiedzający FIWE z pewnością docenią szereg atrakcji przygotowanych specjalnie z myślą o nich. W najbliższej IV edycji podczas wydarzenia odbędą się zawody kulturystyczne Grand Prix FIWE ( Eliminacje do Arnold Classic), Debiuty Kulturystyczne PZKFiTS Summer Edition, zawody cross fit LoginLab, zawody street workout, a także zawody w mieszanych sztukach walk MMA.

Targi FIWE, akcesoria fitness, branża fitness

Publiczność zostanie zaproszona do udziału panelach dyskusyjnych i konferencjach przygotowanych specjalnie dla nich – FIWE FANS, FIWE PERSONAL TRAINER oraz FIWE EXPERTS. Wydarzenia towarzyszące targom FIWE będą prowadzone przez międzynarodowych prelegentów i specjalistów branży. Imprezę uświetnią także pokazy gości specjalnych targów. W tym roku organizatorzy na pewno pozytywnie nas zaskoczą!

Sprzęt fitness do obejrzenia na targach FIWEZagranicznymi gwiazdami targów FIWE w ubiegłych latach byli m.in.: Andreia Brazier, Stephani Davis, Sandra Prikker, Roger Snipes, Tavi Castro,  Simeon Panda , Hannibal for King, a także polscy sportowcy Michał Karmowski, Daniel Omielańczuk, Akop Szostak, Sylwia Szostak, Paweł Głuchowski, Kasia Dziurska czy Mariusz Mróz. 

Naszym celem jest integracja branży fitness i wellness oraz stworzenie przestrzeni do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. Dążymy do tego, by Międzynarodowe Targi Fitness & Wellness stały się najważniejszym spotkaniem branżowym w Europie Środkowo-Wschodniej.